Orientované na výnos, vyrovnané, vyvážené: Nájdite si svoju formu investície šitú na mieru.

V spoločnosti Timberland sme sa rozhodli využiť trh možností čo najlepšie pre našich investorov. Pretože každá investícia má svoj vlastný charakter. Presne tak ako ľudia, pre ktorých ju zostavujeme.

Najmä naše nové produkty v súlade s  AIFM ponúkajú veľa možností individuálnych kapitálových investícií. Pri maximálnej ochrane investorov.

Ponúkame Vám moderné a rentabilné stratégie pre solídny rast aktív - kompletne prispôsobiteľné každej životnej situácii , založené na jemne vyváženej kompozícii portfólia z dividend a zabezpečovacieho portfólia.

Ale čo to presne znamená? Prostredníctvom nášho flexibilného investičného systému dávame investorom možnosť meniť spoločnosti fondu a investičné triedy. Kedykoľvek si tak môžete prispôsobiť osobnú investičnú stratégiu. Úplne bezproblémovo a samozrejme zdarma.

Jeden fond - veľa možností!

Investorom, ktorí by chceli v definovanom okamihu disponovať likvidnými prostriedkami, ponúkame pravidelnú možnosť výberu. Vďaka našej , tradičnej výplatnej politike, ktorá je priateľská voči investorom

to top